• 32 747 27 27

  info@makowski-zurek.pl
 • ul.Rolna 17b/1

  40-555, Katowice

Kontakt

 • Address

  ul.Rolna 17b/1

  40-555, Katowice
 • Telefon

  32 747 27 27

 • Email

  info@makowski-zurek.pl

© Agencja Magnes 2023, All Rights Reserved.

Znieczulenie komputerowe – szybko i bezboleśnie!

znieczulenie komputerowe

Znieczulenie komputerowe to spora innowacja w świecie stomatologi. Jakie zalety niesie ze sobą ta rewolucyjna technika i czy warto z niej korzystać? Oto odpowiedź. 

Komfort nie tylko dla stomatologa

Nowatorskie rozwiązanie technologiczne w postaci znieczulenia komputerowego znacznie ułatwiło pracę wielu stomatologom. Technika ta gwarantuje znacznie wyższą precyzję wkłucia, mniejsze zużycie środków znieczulających co przeklada sie bezposrednio na znacznie niższą toksyczność w stosunku do techniki klasycznej. Ale znieczulenie komputerowe jak twierdzi zespół stomatologów z Brynowa  to nie tylko komfort dla specjalistów – to przede wszystkim większy komfort dla pacjentów. Znieczulenie komputerowe powoduje znacznie mniejszą ilość efektów ubocznych oraz brak występowania odrętwień.  Bezbolesne i szybkie zabiegi pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz dodatkowych kosztów. 

Przekonaj się o tym na własnym zębie!

Praktycznie każdej wizycie u stomatologa towarzyszy strach oraz obawa przed bólem. Tradycyjne techniki często zawodziły i pomimo środków znieczulających – ból nadal był odczuwalny. Znieczulenie komputerowe zdecydowanie zaprzecza tej tezie i otwiera wiele dodatkowych możliwości dla lekarza dentysty. Katowice są miastem, które jako pierwsze wdrożyło ową nowatorską technikę, która cieszy zarówno specjalistów, jak i pacjentów, którzy wyzbyli się wspomnianego strachu i z satysfakcją opuszczają fotel dentystyczny. Aby się o tym przekonać wystarczy zapytać swego lekarza o możliwość wykorzystania znieczulenia komputerowego i odkryć, iż kontakt ze stomatologiem nie musi być przykrym i bolesnym obowiązkiem.

Bez odrętwień, bez znieczuleń dodatkowych i co najistotniejsze – bez bólu. Postaw na znieczulenie komputerowe i ciesz się zdrowym oraz pięknym uśmiechem przez resztę życia. Teraz to takie proste!

Dental Care