Znieczulenie komputerowe – szybko i bezboleśnie!

injection-1674900_1280

Znieczulenie komputerowe to spora innowacja w świecie stomatologi. Jakie zalety niesie ze sobą ta rewolucyjna technika i czy warto z niej korzystać? Oto odpowiedź. 

Komfort nie tylko dla stomatologa.

Nowatorskie rozwiązanie technologiczne w postaci znieczulenia komputerowego znacznie ułatwiło pracę wielu stomatologom. Technika ta gwarantuje znacznie wyższą precyzję wkłucia, mniejsze zużycie środków znieczulających co przeklada sie bezposrednio na znacznie niższą toksyczność w stosunku do techniki klasycznej. Ale znieczulenie komputerowe jak twierdzi zespół stomatologów z Brynowa  to nie tylko komfort dla specjalistów – to przede wszystkim większy komfort dla pacjentów. Znieczulenie komputerowe powoduje znacznie mniejszą ilość efektów ubocznych oraz brak występowania odrętwień.  Bezbolesne i szybkie zabiegi pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz dodatkowych kosztów. 

Przekonaj się o tym na własnym zębie!

Praktycznie każdej wizycie u stomatologa towarzyszy strach oraz obawa przed bólem. Tradycyjne techniki często zawodziły i pomimo środków znieczulających – ból nadal był odczuwalny. Znieczulenie komputerowe zdecydowanie zaprzecza tej tezie i otwiera wiele dodatkowych możliwości dla lekarza dentysty. Katowice są miastem, które jako pierwsze wdrożyło ową nowatorską technikę, która cieszy zarówno specjalistów, jak i pacjentów, którzy wyzbyli się wspomnianego strachu i z satysfakcją opuszczają fotel dentystyczny. Aby się o tym przekonać wystarczy zapytać swego lekarza o możliwość wykorzystania znieczulenia komputerowego i odkryć, iż kontakt ze stomatologiem nie musi być przykrym i bolesnym obowiązkiem.

Bez odrętwień, bez znieczuleń dodatkowych i co najistotniejsze – bez bólu. Postaw na znieczulenie komputerowe i ciesz się zdrowym oraz pięknym uśmiechem przez resztę życia. Teraz to takie proste!

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website