Stomatologia dziecięca

profilaktyka
W naszym gabinecie najmłodsi pacjenci są mile widziani. Dokładamy wszelkich starań aby dzieci czuły się dobrze podczas wizyty u dentysty. Naszym młodym pacjentom proponujemy:

  • wizyty adaptacyjne
  • wypełnienia do zębów mlecznych
  • lakierowanie zębów mlecznych
  • lakowanie bruzd zębów stałych

Dbałość o zdrowie jamy ustnej w wieku rozwojowym procentuje w przyszłości.Odwiedzając nasz gabinet naprawdę można uchronić uzębienie dziecka od próchnicy.Ponadto koszty ponoszone w profilaktyce są nieporównywalnie niższe od kosztów ewentualnego leczenia
ZADBAJ O ZDROWY UŚMIECH TWOJEGO DZIECKA! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Stomatologia dziecięca zwane również pedodoncją to kompleksowa ochrona zębów naszych Pociech. Nasz program opieki stomatologicznej zakłada nie tylko leczenie zębów ale również profilaktykę, instruktaż mycia I pielęgnacji zębów. Nie znajdziecie państwo w naszym cenniku pozycji wizyta adaptacyjna. Traktujemy młodych pacjentów jako bardzo ważnych gości od których nie pobieramy opłat za nawiązanie znajomości. Niemniej jednak ta pierwsza wizyta w gabinecie jest bardzo ważna. W jej trakcie lekarz wprowadza dziecko w tajniki gabinetu stomatologicznego. Naszym priorytetem jest dbałość o komfort i bezpieczeństwo małych pacjentów. Nasi milusińscy Są objęci programem opieki Dental care. W jego ramach gwarantujemy bezpłatny przegląd co sześć miesięcy oraz gwarancję przyjęcia na wizytę W przeciągu 24 h (nie dotyczy weekendów i świąt) w przypadku wystąpienia dolegliwości bólowych.